Stoiska standardowe​

Wykonane z elementów systemu Octanorm składające się ze ścian, wykładziny, nazwy firmy na fryzie ponad wejściem, numeru stoiska, oświetlenia, mebli. Dodatkowe wyposażenie, obejmuje; lady, gabloty, regały, podesty, wieszaki, telewizory i inne elementy. Klient bardzo łatwo może dostosować wygląd stoiska do swoich potrzeb.

ZOBACZ WIĘCEJ

Stoiska Maxima Light

Wykonane wg indywidualnych projektów z elementów systemu Maxima Light – nowoczesnego i eleganckiego profilu umożliwiającego budowę obszernych konstrukcji o subtelnym wyglądzie. Ten system umożliwia też stosowanie dużych powierzchni reklamowych jak i konstruowanie praktycznych mebli. Dodatkowo można wbudować do profili efektowne oświetlenie, a za pomocą specjalnych uchwytów zamontować szklane blaty.

ZOBACZ WIĘCEJ

Stoiska Indywidualne

To stoiska, przy budowie których używa się zarówno elementów systemów wystawienniczych, jak i innych materiałów, takich jak płyty meblowe, szkło, konstrukcje stalowe i aluminiowe. Tego rodzaju stoiska budowane są dla klientów o największych wymaganiach. Zwracają one uwagę dzięki śmiałym i interesującym projektom, ciekawej kolorystyce, kompozycji i oświetleniu.

ZOBACZ WIĘCEJ